גלריייה 1 הארכות שיער טבעי

מוטי רונאל פיתח שיטת חיבור מתקדמת בטוחה ובריאותית להארכות שיער, שיטת מוטי רונאל הייחודית מעמידה פתרון ייחודי למילוי והארכת השיער בטיחותית ובריאותית שתעזור עם הזמן גם לשיקום שיער שנפגע. שלל הלקוחות מהארץ ומהעולם יעידו על תוצאה עם ציון לא פחות ממושלם למראה שיער טבעי מלא ושופע.

הארכות שיער מוטי רונאל

הודיה היא מהבנות שלא מתפשרות אלא על הכי טוב שיש, היא קפדנית מאוד בבחירת מרקם השיער הטבעי שאנחנו מוסיפים לה (הרי יש גם שיער טבעי שנגזר מבנות שהשיער שלהם לא משהו) אצלנו מצאה את ריכוז הכמויות  והאכויות של שיער טבעי מהגדולות בעולם (כן לא בארץ, בעולם!, ואני מתכוון למה שאני אומר זאת לא רק סיסמה פרסומית..) כמובן שלא מתפשרת על שיטת החיבור המוצלחת הבלעדית והבריאה שלי על הפיזור הנכון והמושלם של השיער המוסף על המקצוענות וכמובן השירות הטוב.

תוספות השיער של מוטי רונאל (מומחה עם ניסיון של שנים), יאפשרו לך להינות משיער בריא, שופע ונעים למגע. אין כמו שיער ארוך כדי לשדר כוח, נשיות וחיוניות. גם לך מגיע להרגיש נשית ומושכת!

דינה לקוחה ותיקה שנהנת מהארכות שיער בלונד גלי  בתמונה ובסרטון בתחתית העמוד אתם רואים אותה אחרי פרוק והרכבה מחדש של השיער המוסף לאחר שנהנתה ממנו כחצי שנה מפרוק והרכבה קודמים השיער שלה צמח והשיער המוסף “כביכול” צמח יחד איתו מה שקורה למעשה שהחיבור התרחק מהשורש וכשמגיעים לפרוק והרכבה אנחנו מפרקים את השיער המוסף בקלות וביעילות תוך שמירה מוחלטת על השיער הטבעי של הלקוחה ומרכיבים אותו מחדש קרוב לשורש סירטון קצרצר של דנה בתחתית הגלריה

הארכות שיער

שירלי אוהבת שיער חלק מאוד  ארוך רך ונעים לקחנו צרור שיער שנגזר מבחורה בעלת שיער ארוך חלק מאוד בצבע חום בהיר צבענו אותו אצלנו בסלון לצבע ששירלי אוהבת והתוצאה לפניכם תוכלו לראות את שירלי בתחתית העמוד בוידאו (11 שניות)

הודיה בסרטון קצר להמחשת התוצאה

דינה מהתמונה למעלה בתנועה

שירלי בארכת שיער טבעי חלק מאוד ונעים

חזרה לאינדקס גלריות
שיטת מוטי רונאל לתוספות שיער
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי חינם
עיקבו אחרינו באינסטגרם