תוספות שיער 2018-03-20T16:04:58+00:00

תוספות שיער , רוצה תוספת שיער ומתלבטת באיזה שיטה להאריך ? להשוואה בין הארכת שיער בשיטת החיבור הבלעדית המוצלחת והבטוחה שלי, לשיטות נפוצות כמו הלחמת שיער, הדבקת שיער, שזירת שיער, חיבור בקראטין, תוספות שיער בלייזר, שיטת החרוזים ושאר שיטות נפוצות שמשתמשים בהם למילוי שיער ו\או הארכות שיער. הקישי כאן

שיטת מוטי רונאל למילוי והארכת שיער

מוטי רונאל פיתח שיטת חיבור מתקדמת בטוחה ובריאותית לשיער ולקרקפת. שיטת מוטי רונאל הייחודית מעמידה מגוון פתרונות יחודיים למילוי והארכת שיער ואף מסייעת לשיקומו.
שלל הלקוחות מהארץ והעולם יעידו על תוצאה עם ציון לא פחות ממושלם למראה שיער טבעי ומלא.

לפרטים נוספים

תוספות שיער מוטי רונאלתוספות שיער מחירים – תרצי שנהיה ספציפים בהערכת מחיר לשיער שלך התקשרי עכשיו:

03-6500266

לאינדקס גלריות תמונות והסברים לפני ואחרי
המלצות בוידאו
עיקבו אחרינו באינסטגרם
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי ללא התחייבות

מרבית המספרות ואף סלוני העיצוב בישראל מבצעים הארכת שיער משיער טבעי אשר עבר עיבוד בארצות כדוגמת: הודו סין ואף בארצות אירופה. תהליך שכזה הכולל הבהרה, צביעה ויישור בחום גבוהה מסב נזק משמעותי לשיער. כתוצאה מכך , בתום תהליך העיבוד מצפים מפעלים אלה, את השיער בשכבת סיליקון המעניקה לו מראה יפה ותחושת מגע נהדרת. אך אליה היא וקוץ בה, אורך חייהן של תוספות שיער אלו הינו לפרקי זמן קצרים בלבד. פעילות יומיומית כדוגמת: חפיפת שיער, ייבושו במייבש שיער ושחייה בים או בבריכה תגרום לשכבת הסיליקון להתכלות ותחשוף את השיער המעובד. הדבר יביא למראה שיער, ספוגי וסינטטי כשיער של בובה.

מוטי רונאל מייבא אישית בעזרת אנשי קשר בכפרים במזרח אירופה שיער טבעי לחלוטין אשר לא עבר תהליכי עיבוד או צביעה. השיער צרור (קוקו) כפי שנגזר מן הבחורה או הנערה (ומשכך צרור אחד לעולם לא יהיה דומה לרעהו) מוכן לחיבור בלעדי וחזק שאינו ניראה או מורגש. בניית הארכת השיער ו\או המילוי על שיערך נערכת בצורה מושלמת עם דגש על תספורת אופנתית והתאמה מדויקת בין טקסטורת שיערך לטקסטורת השיער הטבעי (ללא עיבוד מפעל כאמור). התוצאות המתקבלות ( מהם אפשר להתרשם בגלריות תוספות שיער ) הינן שיער טבעי, ארוך, בריא ושופע.
אודות לאיכותו הגבוה של השיער ולאחר זמן בו תיהני מהארכת שיער טבעית ומושלמת ו/או מילוי שיער טבעי, השיער המוסף נסוג מן השורש לפיכך, יפרק מוטי רונאל את תוספת שיער בפשטות, תוך שמירה מוחלטת של שיערך, וירכיב את השיער הטבעי מחדש קרוב לשורש. פועל יוצא הנו רווח כפול לך הלקוחה, הנהנת לא רק משיער בריא איכותי טבעי ושופע, והרגשה נשית וסקסית אלא גם מחסכון כספי עצום, שלא כדוגמת מספרות אחרות המשתמשות לצורך תוספות שיער בשיער המעובד.

להצעת מחיר
וייעוץ מקצועי חינם

על שיטת מוטי רונאל לתוספות שיער
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי
מעבר לאינדקס גלריות עבודות שלפני ואחרי
המלצות בודאו