כשאני מדבר על הארכת שיער טבעי אני מדבר על השיער ממש כפי שנגזר מהבחורה או הנערה, לא תמצאו אצלי שני צרורות שיער דומים כל אחד יהיה ממש כמו טביעת אצבע של הבחורה ממנה נגזר.

לאחר שרוני נהנתה מתספורת אופנתית, השיער שגזרנו מראשה ישמש אותנו להארכת שיער. לזה אנו קוראים “שיער טבעי ובתולי”, ללא עיבוד מפעל, ואין לנו שני צרורות שיער דומים. כל צרור הוא טביעת אצבע של האחרונה ממנה נגזר. ברשותנו הכמות הכי גדולה בארץ של צרורות שיער טבעי. לכן בביצוע הארכה או מילוי שיער, נתאים שיעור מוסף במרקם דומה לשיער הלקוחה לתוצאה מושלמת.

סביר להניח שגלשת בעוד אתר או שניים ובטח שמת לב שכולם בלי יוצא מן הכלל מדברים על הארכת שיער טבעי! ,שיער אירופאי, שיער רוסי, שיער בתולי (אז איפה היתרון שלי בעניין?) אני יכול להגיד לך שברוב המקרים הם מדברים על שיער שמעצב השיער יזמין לפי מניפת צבעים מהסוכן או המפעל, השיער יגיע באורך מסוים- ואם אותו ספר יזמין עוד 100 חבילות הם יגיעו בדיוק (על המילימטר) כמו שיצאו מהמפעל, את ואני הרי יודעים שאם אגזור שיער משתי ילדות, אפילו כאלה עם שיער דומה, לעולם שני הצרורות לא יהיו דומים.
אצלי תמצאי של צרורות שיער טבעי (על באמת) כזה שנגזר מהראש ללא שום עיבוד כמובן שאין צרור שיער דומה למשנהו ממש כמו טביעת אצבע, בריכוז הגדול ביותר הן בכמויות והן באיכויות וזו לא רק סיסמא פרסומית אני מתכוון ברצינות למה שאני אומר, ואני מדבר גם לאלה שהסתובבו בעולם..

אז ככה קודם כל בסופו של דבר אצא הכי זול, כי מעולם לא תצטרכי להחליף את השיער בגלל האיכות שלו, ואני נותן אחריות על כך. כמובן שבזכות המבחר הענק (כזה שמעולם לא ראית) בבחירת השיער נשים לב לפרטים הקטנים ביותר – לדוגמא לבחורה בעלת שיערה עבה במרקם גלי נוסיף שיער שנגזר מבחורה או נערה בעלת מרקם ועובי שיערה זהים כמובן שברוב המקרים השיער הטבעי המוסף יהיה בריא יותר מהשיער של הלקוחה שתהנה ממנו, מה שאומר שהמראה הכללי של שיער הלקוחה יראה בריא יותר כשישתלב עם השיער הטבעי והבריא במוסף. כמובן שבשיער טבעי על באמת כזה שתקבלי אצלי, המגע יהיה יותר נעים התנועה שלו תהיה טבעית (ומותאמת אלייך) ומן הסתם התוצאה תהיה  טבעית יותר.

סרטון שמתאר מקרה בו גזרנו שיער ללקוחה אחת, ועם אותו שיער ובאותו מעמד הארכנו ללקוחה אחרת ↓
המלצות וביקורות
הצעת מחיר ויעוץ
לאינדקס גלריות לפני ואחרי

להצעת מחיר ויעוץ 
מקצועי בלי התחייבות