סביר להניח שגלשת בעוד אתר או שניים ובטח שמת לב שכולם בלי יוצא מן הכלל מדברים על הארכת שיער טבעי! ,שיער אירופאי, שיער רוסי, שיער בתולי (אז איפה היתרון שלי בעניין?) אני יכול להגיד לך שברוב המקרים הם מדברים על שיער שמעצב השיער יזמין לפי מניפת צבעים מהסוכן או המפעל, השיער יגיע באורך מסוים- ואם אותו ספר יזמין עוד 100 חבילות הם יגיעו בדיוק (על המילימטר) כמו שיצאו מהמפעל, את ואני הרי יודעים שאם אגזור שיער משתי ילדות, אפילו כאלה עם שיער דומה, לעולם שני הצרורות לא יהיו דומים.
אצלי תמצאי של צרורות שיער טבעי (על באמת) כזה שנגזר מהראש ללא שום עיבוד כמובן שאין צרור שיער דומה למשנהו ממש כמו טביעת אצבע, בריכוז הגדול ביותר הן בכמויות והן באיכויות וזו לא רק סיסמא פרסומית אני מתכוון ברצינות למה שאני אומר, ואני מדבר גם לאלה שהסתובבו בעולם..

אז ככה קודם כל בסופו של דבר אצא הכי זול, כי מעולם לא תצטרכי להחליף את השיער בגלל האיכות שלו, ואני נותן אחריות על כך. כמובן שבזכות המבחר הענק (כזה שמעולם לא ראית) בבחירת השיער נשים לב לפרטים הקטנים ביותר – לדוגמא לבחורה בעלת שיערה עבה במרקם גלי נוסיף שיער שנגזר מבחורה או נערה בעלת מרקם ועובי שיערה זהים כמובן שברוב המקרים השיער הטבעי המוסף יהיה בריא יותר מהשיער של הלקוחה שתהנה ממנו, מה שאומר שהמראה הכללי של שיער הלקוחה יראה בריא יותר כשישתלב עם השיער הטבעי והבריא במוסף. כמובן שבשיער טבעי על באמת כזה שתקבלי אצלי, המגע יהיה יותר נעים התנועה שלו תהיה טבעית (ומותאמת אלייך) ומן הסתם התוצאה תהיה  טבעית יותר.

כולם מדברים על שיער טבעי, אצלנו תהני משיער טבעי לא מעובד

עובדה: מעל 80% מהשיער שמסתובב בשוק תוספות השיער הוא שיער טבעי מעובד! בכל זאת אם תעשו בדיקה מעמיקה ברחבי הרשת לא תמצאו אפילו עסק אחד שיכתוב שהוא משתמש בשיער טבעי מעובד אלא כולם בלי יוצא מן הכלל מדקלמים את המשפטים “שיער רוסי” “שיער אוקראיני” שיער אירופאי” “שיער ברזילאי” ועוד. אצל מוטי רונאל לא נכנס שיער טבעי מעובד אלא רק שיער טבעי לחלוטין ממש כמו שנגזר מהראש ללא שום עיבוד במפעל, חברת מוטי רונאל בע”מ מתפעלת במספר ארצות מוקדים עם עובדים מקומיים שגוזרים בשליחותה שיער טבעי בתולי מנשים וילדות שמגיעות ומוכרות את שיערן,  את השיער הטבעי המובחר המושלם והנדיר ביותר אנחנו מעבירים לישראל לטובת לקוחות מוטי רונאל זאת הסיבה שתמצאו אצלנו בסבירות של כמעט מאה אחוזים כל סוג שיער בכל צבע ומרקם, את השיער המושלם והנדיר פחות, מוכרת חברת מוטי רונאל בע”מ לסוחרי שיער מובחר ברחבי העולם

אודות לאיכותו הגבוה של השיער ולאחר זמן בו תיהני מהארכת שיער טבעית ומושלמת ו/או מילוי שיער טבעי, כשהשיער שלך יגדל החיבור יתרחק מהשורש  יפרק מוטי רונאל את השיער הטבעי המוסף בפשטות, תוך שמירה מוחלטת של שיערך, וירכיב אתו מחדש קרוב לשורש. פועל יוצא הנו רווח כפול לך הלקוחה, הנהנת לא רק משיער בריא איכותי טבעי ושופע, והרגשה נשית וסקסית אלא גם מחסכון כספי עצום.

האם תמצאו שיער טבעי שמתאים לי?

בוודא המקום שלנו הוא הגדול במדינה וריכוז השיער הטבעי (כזה שנגזרו מהראש) הן בכמויות והן באיכויות הוא מהגדולים בעולם ! (זה לא סתם סיסמא פרסומית כמו שראיתי באתרים שונים – אני מתכוון לזה) מה שאומר שברוב הכמעט מוחלט של המקרים נמצא שרור שיער טבעי במרקם וצבע מתאים במידה והצבע לא נמצא כצבע טבעי כמו אדום למשל יש לנו מעבדה שם נצבע את השיער לצבע הרצוי במהירות ויעילות, ואם מדובר ברשת המיקרו אוורירית החדישה תמצאי אצלנו במלאי מאות! כאלה מה שאומר שתמיד תוכלי לצאת כבר מהפגישה הראשונה עם מוטי רונאל עם שיער מלא ושופע

באיזה סוג שיער אתם משתמשים להארכת שיער ואו מילוי שיער ?

רוב המספרות ומכוני היופי יספרו לכם שהם משתמשים להארכות שיער, הלחמת שיער, תוספות שיער, שזירת שיער, ב “שיער 100 אחוז טבעי”, “שיער אמיתי”, – לרוב ישכחו לציין שהשיער עבר עיבוד במפעל (בדרך כלל עד ששכח מתי היה טבעי) אנו לעומת זאת משתמשים בשיער טבעי טבעי שלא עבר שום עיבוד, ממש כפי שנגזר מהבחורה או הנערה, הוא בא בצרור התפוס בגומי (לשם המחשה תארו נערה עם קוקו ארוך קשור בגומי והשיער נגזר מעל הגומי) מדובר בשיער בריא מנערות ונשים במזרח אירופה שלא עשו פן, לא שמו עליו חומרים מזיקים, ולא צבעו אותו מעולם (השיער בא טבעי ובתולי לגמרי ולא עבר מעולם צבע).וכמובן שלא כמו שיער שמעובד במפעל אותו מקבלים לפי הזמנה באורך מרקם וצבע אחידים, אצלנו אין צרור שיער דומה למשנהו, כל צרור הוא מתוצרת אותה בחורה או נערה ממנה נגזר, כלומר אחד יכול להיות יותר ארוך ונגזר מבחורה שגידלה עשר שנים את שיערה אחד יותר קצר שנגזר מבחורה שגידלה שיער רק ארבע שנים , אחד חלק אחד מתולתל או גלי ,שיער דק או עבה יותר, היות והשיער טבעי ובתולי הוא לא עבר מעולם אפילו צבע לכן בהארכות שיער ללקוחות בצבעים טבעיים כגון שטני חום בהיר חום כהה או אפילו שחור אנו משתמשים בשיער כמו שהוא -בתולי שלא עבר אפילו צבע ,( גם ללקוחה עם שיער צבוע נאריך שיער עם שיער טבעי שלא עבר צבע לדוגמא ללקוחה עם שיער צבוע בחום כהה נתאים תוספת שיער שנגזרה מבחורה שהצבע הטבעי שלה הוא חום כהה כמובן בהתאמה מושלמת גם למרקם השיער של הלקוחה)במקרים שמדובר בלקוחה עם שיער הצבוע בצבע אדום לדוגמא מה שלא נמצא כצבע טבעי, אנו ניקח שיער בתולי שלא עבר צבע ונצבע אותו במקום לאותו הצבע, ברוב המקרים השיער המוסף יהיה יותר בריא משיער הלקוחה עצמה כי מדובר בשיער שלא עבר פנים לא שמו עליו שום חומרים מזיקים וסך הכול עבר פעם ראשונה צבע.

איך אתם מחברים את השיער?

לא בא לנו על תוכן כפול באתר על שיטת מוטי רונאל הבלעדית והבטוחה וכן השוואה נרחבת בינה לבין שיטות חיבור אחרות תוכלי לקרוא בקישור המתאים באתר או אם תלחצי כאן! בעניין יתרונות שיטת החיבור הבטוחה שלי בהשוואה לשיטות אחרות גם בזה הרחבנו שם אבל בכל זאת אני לא מתאפק מלספר על יתרון הדגל של השיטה הבלעדית שלי והוא: שהיא מתבצעת תוך שמירה מוחלטת על שיער הלקוחה! שלא כמו בשיטות אחרות אצלנו אף שיערה שלך לא תיפגע!

 
כמה עולה מילוי או הארכת שיער?

טווח המחירים של תוספות שיער הוא מאוד רחב ומשתנה מאוד בין לקוחה ללקוחה (בהתאם לצרכיה) מה עוד שלאותה לקוחה אפשר להציע אלטרנטיבות שונות במחירים שונים. האפשרות הטובה היא להתקשר לאורלי יועצת מילוי והארכת שיער למוטי רונאל 058-5551233 (או להשאיר פרטים ונחזור) היא תעשה לך סדר בדברים ותיתן טווח מחיר יותר ספציפי לשיער שלך

אם אבוא לפגישת יעוץ תהיה לי אפשרות לעשות במקום

כשאת קובעת לפגישת יעוץ תעדכני את שירי פקידת הקבלה החמודה שלנו שאת רוצה לשמור לעצמך (כמובן בלי התחייבות מצידך) את האופציה לעשות במקום. דרך אגב רוב הלקוחות עושות כבר בפגישה הראשונה למה לבזבז זמן פעמיים

 
האם ניתן לשלב בין שיטת מוטי רונאל הבטוחה למילוי והארכת שיער לבין שיטת מיקרוליינס המיועדת בעיקר למילוי שיער דליל באיזור הקרקפת והפוני?

כן בהחלט! אך ברוב המקרים לא צריך, מוטי רונאל מומחה בעל שם עולמי במילוי והארכות שיער יציג בפנייך (בסבלנות) את כל הפתרונות המתאימים לך ויכוון אותך בהגינות ובמקצועיות לפיתרון הטוב ביותר בשבילך.

Open this in UX Builder to add and edit content

Open this in UX Builder to add and edit content