קיץ 2018

במוטי רונאל

טיפוח השיער

מוצרי שיער איכותיים של החברות המובילות לטיפוח ושיקום השיער. אנו מספקים רק מוצרים איכותיים לבריאות השיער, שמירה וטיפוח תוך התאמת המוצר לפי סוג השיער ומצבו ובמחירים מוזלים.

הארכות שיער

מוטי רונאל פיתח שיטה חיבור ייחודית, בריאותית לשיער ולקרקפת. ומציע ללקוחותיו מגוון פתרונות להארכת שיער ומילוי אף באזור הפוני והקרקפת. כמו כן, מוטי רונאל מומחה לשיקום שיער פגום ושרוף שנהרס כתוצאה מהחלקות, הבהרות וגוונים שנעשו בצורה לא מקצועית.  שלל לקוחות מהארץ ומהעולם יעידו על תוצאה של לא פחות ממושלם.

מוטי רונאל מילוי והארכת שיער

רוב המספרות וסלוני העיצוב הפועלים בישראל עושים הארכת שיער אשר נלקחת משיער טבעי וכמובן שיער שעבר הליך עיבוד בארצות מסויימות כדוגמת: סין, ארצות אירופה והודו. השיער שנלקח עובר הבהרה, לאחר מכן השיער עובר צביעה וגם יישור שמתבצע בחום גבוהה ומסב נזק משמעותי לשיער. כתוצאה מכך , בתום תהליך העיבוד מצפים מפעלים אלה, את השיער בשכבת סיליקון המעניקה לו מראה יפה ותחושת מגע נהדרת. אך אליה היא וקוץ בה, אורך חייהן של תוספות שיער אלו הינו לפרקי זמן קצרים בלבד. פעילות יומיומית כדוגמת: חפיפת שיער, ייבושו במייבש שיער ושחייה בים ובבריכה עלולה לגרום לשכבת הסיליקון להתכלות ותחשוף את השיער המעובד. הדבר יביא למראה שיער, ספוגי וסינטטי כשיער של בובה.