✔️ נשירת שיער נורמלית מה היא?

✔️ על מכונים למיניהם, הבטחות שווא ובדיקות מקרוסקופיות לשיער

✔️הסיבות הגורמות לנשירת שיער ופתרונות מילוי שיער דליל לנשים

✔️ על תכשירים שבאמת עוזרים

✔️ ויטמינים לשיער, ותכשירים למניעת נשירה וחידוש צמיחה

✔️על נשירת שיער אחרי החלמה מקורונה

 נשירת שיער נורמלית

תחילה חשוב לציין שנשירה של עד 100 שערות ליום היא נורמלית לחלוטין, נשירת שיער מסיבת מתח נפשי או סטרס יכולה להגדיל את כמות השיער הנושרת למשהו כמו 300-400 קווצות שיער ליום, ואפשר לאבד בתקופה לא ארוכה עד 70% משיער הקרקפת

תכשירים מונעי נשירת שיער מבית מרקחת

ישנם שני תכשירים מצוינים שמהווים פתרון לנשירת שיער ונמכרים בבתי המרקחת בלי מרשם רופא וממש עוזרים “רייגן” ו “מינוקסי” המכיל מינוקסידיל, שנהם מצוינים. – לקנות מה שבמבצע שניהם טובים כל אחד מהם עוזר למניעת נשירה וכן לצמיחת שיער מחודשת. החיסרון העיקרי שלהם שהם מכילים קורטיזונים –אבל מה לעשות זה הכי עוזר. דרך אגב בבית המרקחת תמצאו “מינוקסי 3” לטיפול בנשירת שיער אצל נשים ו “מינוקסי 5” לטיפול בנשירת שיער והתקרחות אצל גברים גם לנשים מומלץ לקנות את המינוקסי 5 לטיפול יותר יעיל ואינטנסיבי בנשירה

נשירת שיער
נשירת שיער אצל נשים

נשירת שיער ויטמינים ותכשירים למניעת נשירה וחידוש צמיחה

 מחסור בוויטמינים מסוימים עלול להאיץ נשירת שיער תמיד טוב לעשות בדיקת דם אצל רופא עור לפחות כדי לשלול את האפשרות שנשירת השיער אצלך לא באמת נגרמה ממחסור בוויטמין מסוים.

בחנות מוצרי שיער אצלנו באתר תוכלי לרכוש כמוסות טבעיות מצוינות ל טיפול בנשירה ואפילו עידוד צמיחת שיער מחודשת. כן תמצאו שם אמפולות מיוחדות של חברת לוריאל פרופסיונלי מונעי נשירת שיער ואפילו עוזרים במידה מסוימת למילוי ועיבוי שיער דליל, בחנות מוצרי השיער תוכלו למצוא מחלקה מיוחדת למוצרי שיער הקשורים למילוי ועיבוי שיער דליל, נכון לרגע זה כמוסות ויטמינים למניעת נשירה ולחזוק שורשי השיער חסרים אצלנו בחנות האינטרנטית של האתר, אבל תוכלו למצוא אותם בחנויות טבע

מילוי שיער דליל לנשים

במידה וניסית תכשירים מונעי נשירת שיער לסוגיהם, השקעת כסף במכונים שונים, ולא ראית תוצאות שהשביעו את רצונך, סביר להניח שאת נכללת עם רוב האנשים שסובלים מנשירה תקופה של יותר מחודשים ספורים, (לא סתם נשירת שיער עונתית חולפת) במידה ונמאס לך מהמועקה שמשרה שיער דליל לאישה נוכל להציע לך פתרונות מעולים חלקם מקוריים למילוי שיער דליל לנשים, הפתרונות הם קוסמטיים לגמרי וכמובן לא ימנעו את נשירת השיער אבל כמובן וזה הרעיון לא יגבירו אותה על מילוי שיער דליל לנשים בשיטת מוטי רונאל הייחודית והבטוחה תוכלי לקרוא  בקישור הבא: מילוי שיער דליל לנשים ועל מילוי ועיבוי שיער לנשים שסובלות משיער דליל בקידמת הראש באזור הפוני והקרקפת תוכלי לקרוא בקישור הבא מילוי ועיבוי שיער בקדמת הראש בשיטת מיקרוליינס

קישור למידע על תוספות שיער שיטות
פתרונות לנשירת שיער

עוד דרכים למניעת נשירת שיער:

פעילות גופנית: משפרת את זרימת הדם בגוף ואת תהליכי סילוק הרעלים. סירקולציה טובה יותר של הדם תסייע לשיער חזק ובריא יותר. מומלץ לשלב בשגרת האימונים בכל יום מספר דקות של עמידת נר או שכיבה על מזרן והרמת רגליים ישרות על הקיר. תרגיל זה משפר את זרימת הדם לאזור הקרקפת מפחית מתח נפשי  ומן הסתם עוזר במניעת נשירת שיער

תזונה נכונה ובריאה למניעת נשירת שיער אצל נשים

נשירת שיער טיפול

ישנם מאכלים המכילים כמויות גדולות של סוכר, חומרים משמרים, צבע מאכל מזיק והן חומרים שאינם טבעיים. שמירה על מזון בריא תעניק לגופכם ולשיער הראש את המרכיבים שיעזרו למנוע נשירת שיער ותספק את כל הוויטמינים שהשיער זקוק להם. מזון לא מאוזן עלול לגרום להאצת נשירת השיער. לכן, חשוב לספק לגוף את המזונות הבריאים כגון אגוזים מכל הסוגים שהם עשירים באבץ וגם בסלניום, שהוא מינרל שמסייע לחיזוק שורשי השיער ולמניעת נשירה ועוזר לבריאות הקרקפת .

מכונים המבטיחים הפסקת נשירה ושיפור שיער ובדיקות מקרוסקופיות

מהניסיון שלנו לא כדאי לבזבז כספים במכונים למיניהם  המתהדרים בטיפול בנשירת שיער (תמצאו כאלה למכביר באינטרנט) תוצאות הטיפול למניעת נשירת שיער והצמחתו בד”כ מאכזבות ואין בהם ערך מוסף על טיפול עצמי. אל תתרשמו “מאולטרסאונד לשיער” או “בדיקות מקרוסקופיות”  למיניהם שאמורים כביכול לאבחן את בעיית הנשירה כי חוץ ממצלמה זעירה שמרחפים אתה קרוב לקרקפת שלכם ותציג את השיער והקרקפת שלכם בהגדלה כמו של מיקרוסקופ על מסך גדול, אין בזה דבר שקשור בדיאגנוזה ובחירת דרכי טיפול בנשירת שיער ובעיות קרקפת יותר ממה שאפשר לעשות עם זכוכית מגדלת רגילה ופנס אלא הדבר נועד יותר להיות גימיק שעוזר למכוונים אלה למכור טיפולים נשירת שיער או פתרונות לנשירת שיער בד”כ הדבר יוביל להוצאה של אלפי שקלים בזבוז זמן על טיפולים שלא ממש עוזרים ומפח נפש

הסיבות הגורמות לנשירת שיער

התדלדלות שיער גנטית

חשוב מאוד לדעת את הסיבה הספציפית לנשירת השיער, כך הטיפול יהיה יותר יעיל, אם מדובר על התדלדלות שיער גנטית הטיפולים פחות יוכלו לעזור בשורש הבעיה אלא יהיו קוסמטיים כמו לדוגמא  שימוש ב אבקת TOPPIK המעניקה טעות אופטית של שיער מלא יותר ,עד החפיפה או לחלופין תוספות שיער מעולות כמו תוספות למילוי שיער בשיטת מוטי רונאל הבטוחה שיהפכו להיות חלק ממך. או לחלופין מילוי שיער בשיטת הרשת המיקרו אוורירית החדישה למילוי ועיבוי שיער בקדמת הראש ושבילים דלילים בקרקפת.

בדיקת דם מרופא עור

לעומת זאת אם הנשירה מחוסר ויטמין מסויים בדיקת דם מהירה שירשום רופא עור תודיע לנו איזה ויטמין חסר כך שהפתרון לבעיה יהיה קל יותר.

נשירת שיער כתוצאה מאלופציה או טיפולים כמוטרפים

על נשירת שיער בעקבות אלופציה אראטה, או לחלופין טיפולים כימותרפיים נכתוב במאמר ניפרד

נשירת שיער כתופעה של פוסט קורונה

על העובדות בשטח ועדויות ששמעתי ממחלימים מקורונה

אני נותן פתרון של מילוי שיער לנשים שסובלות משיער דליל, ולאחרונה מגיעות אלי יותר ויותר נשים שחוו נשירת שיער רצינית אחרי שהחלימו מקורונה (אני לא יודע מה קורה עם נשירת שיער בעקבות קורונה לגברים כי אני פחות עובד איתם) אך לאחרונה אני מקבל פניות רבות מנשים שהחלימו מקורונה ומדווחות על נשירת שיער רצינית והתדלדלות השיער בעקבות מחלת הקורונה. אני לא רופא, ולעניות דעתי הנשירה התהוות מהטראומה שהגוף עבר בזמן מחלת הקורונה. רוב הלקוחות שהגיעו היו דווחו שהתופעה התחילה אחרי חודש וחצי חודשיים אחרי שהחלימו ממחלת הקורונה, בכל מקרה אנחנו מעניקים טיפול קוסמטי (לא רפואי) למילוי ועיבוי השיער אחרי הנשירה, שיגרום באופן מידי להחזרת הביטחון ולמיגור המועקה הנפשית כתוצאה מהשיער הדליל,  ומקוים יחד עם לקוחותינו שהגוף ינוח והשיער יתמלא שוב.

בסרטון למטה תראו מקבץ נשים שחוו נשירת שיער דרסטית, ואחרי שהבינו שגם טיפול יסודי בנשירת השיער, או ויטמינים מונעי נשירה ותרופות סבתא לנשירת שיער לא באמת יתנו את התוצאה הרצויה ויפיג את המועקה של דלילות השיער שנגרמה מהנשירה והחליטו על פתרון אומנם קוסמטי, אבל כזה שמעניק שימחה בלב ומראה שיער מלא ושופע – מיד!

5/5 (1 Review)

שיער דליל נשים, בעקבות נשירת שיער קיצונית, מילוי בשיטת מוטי רונאל.⇓

5/5 (1 Review)

נשירת שיער פתאומית וחזקה עברה על רבקה בצר לה הלכה לרופא עור, עשתה בדיקות דם, הוא רשם לה ויטמינים שהיו חסרים לה  B12 ואבץ, אומנם נשירת השיער פסקה, אבל היא לא יכלה לסבול את המראה הדליל שנשירת השיער גרמה ניסתה עוד תרופת סבתא או שניים, ולבסוף החליטה שמעוניינת בפתרון מידי כאן ועכשיו !

5/5 (1 Review)

 

כיצד פועלת שיטת B SENSE לטיפול בנשירת שיער

שיטת B SENSE לטיפול בנשירה הינה שיטה מהפכנית הפעלת ע”י שילוב של שלושה מוצרים שונים הפועלים בשילוב ומשלימים אחד את השני.

מדוע שלושה מוצרים? על מנת שנגיע לתוצאות מרביות יש “לתקוף בצורה אגרסיבית“ את הגורמים לנשירת שיער בי סנס שמפו כמוסות תרסיס השיער ואת אלו המונעים את המשך צמיחת השיער. יש להסיר את השכבה השומנית העוטפת את הקרקפת ומונעת את צמיחת השיער ע”י חסימת השורשים. חפיפה בשמפו רגיל אמנם גורמת לשיערך )אם נשאר( להריח טוב אך השומנים הנמצאים על קרקפת ראשך לא מוסרים .במקביל נחזק את זרימת הדם בגוף ע”י הרחבת כלי הדם, נחזק ונחדש את שורשי השיער וכל זאת באמצעות שילוב של ויטמינים ומינרליים טבעיים בלבד.

כמוסות ויטמינים לשיער וכן חיזוק שורשי השיער ועידוד צמיחה מחודשת אחרי נשירה

כמוסות B SENSE תוסף תזונה מעולה נגד נשירת שיער

שילוב של חומרים טבעיים המונעים נשירת שיער והתקרחות נשית, מחזקים ומחדשים את שורשי השיער. זהו קומפלקס של צמחי מרפא ויטמינים ומינרלים הנספגים בדם, משפרים את זרימת הדם. מרחיבים את כלי הדם ומועברים דרכם אל נימיות הדם המזינות את שורשי השיער.B SENSE מחזק את מאגר הוויטמינים והמינרלים בגוף ומווסת חילופי הורמונים בי סנס נגד נשירת שיער תרשים הפוגעים בהתחדשות השיער, מגביר זרימת הדם ומעשיר במינרלים את השיער.

המרכיבים של כמוסות ויטמינים לטיפול בנשירה

אבץ, שבטאט, עלי סרפד, רוזמרין, וחומצה אסקורבית, מזרמים דם לנימים, מסייעים לוויסות חילופי הורמונים בגוף, מחזקים ומזינים את שורשי השיער ומכילים ויטמינים ומינרלים המחזקים את המאגר של חומרים אלה בגוף. אבץ חוסר באבץ עלול לגרום להחלשת המערכת החיסונית, האטה בריפוי פצעים ונשירת שיער.שבטאט: צמח ממשפחה של צמחים פרימיטיביים. הצמח מכיל דו תחמוצת הצורן, סלניום, פלבנואידים, אלקלואידים וספונין. צמח זה מסייע בחיזוק מערכת הלב, בשיכוך כאבים ובמניעת נשירת שיער. הוא מאזן את הפרשות השומן בעור הקרקפת וכן מחזק את שורשי השיער. עלי סרפד סרפד הוא צמח מרפא המכיל רמות גבוהות של ויטמינים ומינרלים בייחוד של ברזל, ויטמין C וויטמינים E ו B. הוא נחשב כמפנה רעלים מהדם, אנטי דלקתי, מסייע בזרימת דם פריפרית וכמזרז צמיחת שיער. רוזמרין: שיח רב שנתי הנפוץ בישראל בשל עמידותו הגבוהה ליובש ולזיהום אוויר. הרוזמרין מכיל חומרים אנטי דלקתיים ומשמש לטיפול בבעיות בדרכי הנשימה, לחיזוק מערכת העצבים, שיפור מצב הרוח ולטיפוח העור והשיער. מחקרים מדעיים רבים מראים ששימוש קבוע ברוזמרין עוזר לעורר את זקיקי השיער ע”י שיפור זרימת הדם לראש וכתוצאה מכך מונע נשירת שיער אצל נשים וגברים, עוזר לשיער לצמוח חזק ובריא יותר.

חומצה אסקורבית:

ידוע גם בשם ויטמין C. הוא ויטמין מסיס במים החיוני לתפקוד חיים תקין. גוף האדם לא יכול לסנתז ויטמין C בעצמו ולכן יש לצרוך אותו מהמזון. משתתף בחילוף חומרים של חומצות אמינו המרכיבות חלבון חומצות שומן ופחמימות. כיוון שהשערה בנויה מחלבונים, ביוטין עשויי לסייע בשמירה על בריאותה, בעיקר כשמדובר על נשירת שיער על רקע מחסור תזונתי. מחסור בוויטמין זה גורם לאנמיה , בחילות , כאבי שרירים , עייפות , ונשירת שיער.

הוראות שימוש: את הכמוסה המונעת שתשים סוף לנשירת שיער מומלץ לקחת פעמיים ביום כחצי שעה לפני האוכל נכתב ע”י ארנון כץ תזונאי קליני בחברת ביוקס, B.S.C במדעי התזונה.

תרסיס בי סנס פתרון לנשירת שיער

תרסיס B SENSE הינו מוצר מהפכני המכיל פורמולה חכמה המכילה צמחי מרפא ומינרלים לטיפול מקומי בנשירת שיער והתקרחות נשית תמיסה טבעית הפועלת על שורשי השיער מונעת נשירה ומחדשת צמיחה בשורשים חיים. הטיפול הינו תקופתי אשר נועד לאזן את גופנו במינרלים חיוניים המסייעים לצמצם את תופעת הנשירה, לעודד ולחזק שורשי שיער ולהתפתחות מחודשת של צמיחת השיער ועמידות לאורך זמן. תכונות המוצר: תרסיס תמיסה טבעי המכיל קומפלקס של צמחי מרפא ומינרלים, הנספג בקרקפת, מרחיב נקבוביות, מחלחל לזקיקי השיער וגורם להאצת קצב זרימת הדם. חומר הפעיל מרחיב נימי דם ומאפשר זרימה טובה של מחזור הדם, וכך מעניק לזקיקי השיער מינרלים חיוניים על מנת להאריך את מחזור חיי השערה ומנע את נשירתה. החומר הפעיל מטפל בבעיות קרקפת שלעיתים הם הגורם לנשירת השיער, הטיפול מעניק שכבה אלסטית דקה המעניקה גמישות לשערה, תוספת נפח, העלמת שברים ומקנה לשיער מראה מבריק ובריא בעל מגע רק ונעים. המוצר מתאים לנשים וגברים ואינו גורם לתופעות לוואי.

שמפו Herbal הינו שמפו צמחי ומרוכז העוזר למניעת נשירת השיער והתקרחות

שמפו נגד נשירה, השמפו הייחודי מכיל בתוכו תמציות ורכיבים טבעיים בלבד. תמציות ייחודיות אלו פועלות להמרצת כלי הדם בקרקפת , מסייעות בהחייאת ויצירת תאי דם ובחיזוק שורשי השיער. חפיפה בשמפו תסייע לפעולת החייאת התאים ע”י פעולת ניקוי השכבות השומניות מקרקפת ראשך ותמנע נשירת שיער. בנוסף, חפיפה בשמפו Herbal תגרום להזנת הקרקפת בחומרים אשר יאריכו את אורך חייהם של שורשי השיער. חפיפה בשמפו Herbal תגרום לשורשים שעדיין חיים לבצע את פעולת צמיחת השיער כסדרה, לפני שאלו יפסיקו לתפקד, ומניעת נשירתו.

תוספות שיער תלתלים
מילוי ועבוי שיער דליל

פוסטים אחרונים מהאינסטגרם ↓

5/5 (1 Review)