הכל על שיטת מוטי רונאל הייחודית והבטוחה למילוי והארכת שיער וכן השוואה עם שיטות אחרות ונפוצות

בשיטת מוטי רונאל הבטוחה השיער המוסף מחובר באמצעות חומר חיבור ייחודי מועשר בתמציות צמחים החיבור המתקבל הינו עדין מאוד, בצבע השיער, אינו נראה, עמיד בחום ובלחות, אחד היתרונות הגדולים – שמקדם היחס בין גודל החיבור לכמות השיער המוספת בו, הוא הטוב ביותר, ובזכותו נהנה מיותר שיער מוסף בפחות חיבורים – ושכל אחד מהם יהיה עדין יותר, מה שיעניק לך הלקוחה תחושה נוחה קלילה וחופשית בצורה יוצאת דופן.

יתרון הדגל של שיטת מוטי רונאל הבטוחה שהיא תתבצע תוך שמירה מוחלטת על השיער הטבעי של הלקוחה. שלא כמו בשיטות אחרות נפוצות, בשיטת זו השיער הטבעי שלך ישמר בצורה יוצאת דופן, כלומר והכי חשוב שמגיע הזמן (לאחר כ – חצי שנה פלוס מינוס אך בכל מקרה בשיטת מוטי רונאל מרווח הזמן בין תחזוקה לתחזוקה ארוך מכל שיטה אחרת, שהרי מדובר בשיטה מאוד יציבה, עמידה, שמיושמת אצלנו בביצוע מושלם ומדויק ביותר), אנו מסירים את החיבור בקלות ובפשטות תוך שמירה מוחלטת על שיער הלקוחה ומצמידים אותו מחדש קרוב לשורש, כך שהלקוחה תהנה מהארכת שיער חדשה לגמרי בדיוק כמו בפעם הראשונה, דבר היוצר לך הלקוחה רווח כספי עצום כי לא צריך לשלם עוד פעם על השיער (חשוב להזכיר שאת התהליך הזה אפשר לבצע הרבה מאוד פעמים, היות והשיער טבעי ובתולי הוא נשאר חדש ובריא לאורך שנים).

לקוחות מספרות על חוויתם האישית עם תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל 

סרטון קצר עם מקבץ לקוחות שמשתפות מניסיון אישי עם תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל

איך נראה החיבור בשיטת מוטי רונאל הבטוחה והיציבה? 

צילום תקריב של החיבור + הסברים בסרטון הבא

תוספות שיער שיטות – השוואה

לשיטת מוטי רונאל לחיבור תוספות שיער, יתרונות בולטים על כל שיטת חיבור קיימת, וזה המקום להשוואה בין שטת מוטי רונאל הייחודית, לשיטות חיבור אחרות אחת לאחת:

1. יתרונות שיטת תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל ביחס לתוספות שיער מדבקות “קוויקיס” 

תוספות שיער בשיטת המדבקות מיוצרות על ידי מפעלים שונים בשמות מסחריים שונים מדובר בפס דבק דו צדדי ברוחב בין 3.5 ל 5 סנטימטר שבא מהמפעל כשמחוברת אליו קווצת שיער מעובד, היתרון של תוספות שיער בשיטת המדבקה שבחודש הראשון שהמדבקה קרובה לשורש המגע בהעברת יד מעל השיער שטוח ונעים, אחרי חודש במיוחד לבעלות שיער דק תוספות שיער מדבקות מתחילות לבלוט ולקבל צבע לבן אטום שבדרך כלל בולט עם כל תזוזה של השיער, עוד נקודה שדורשת תשומת לב היא שעם תוספות שיער בשיטת המדבקות אין אפשרות להכניס את היד בין החיבורים כי רוחב המדבקה כ- 4 ס”מ מה שגורם כבר אחרי חודש קשרים בין השיער הטבעי לחיבור המדבקה, זה אחד הסיבות שבשיטת המדבקות במקרה הטוב אפשר למשוך מקסימום במקרה הטוב חודשיים וחצי שלושה, שיטת תוספות שיער מדבקות לא מתאימה לבעלות שיער דליל כיוון שהם רחבות וגסות יראו אותם בכל תזוזה, ובנוסף לכך החיבור בפעם השנייה לא יהיה דומה לראשונה כי לא נעשה במפעל וכן תלוי בסוג המדבקה לפעמים בהסרה למרות החומר הממיס נשארות שאריות דבק שנמרחות על השיער לעומת זאת בשיטת מוטי רונאל הבטוחה אפשר להכניס את האצבעות בין החיבורים התחושה חופשית ומאווררת ההסרה מתבצעת בקלות וביעילות תוך שמירה מוחלטת על שיער הלקוחה.

2. צמידי שיער, שיטת הצמידים שמכונה גם שיטת הנוצה

מדובר בחוט דק ששזורים עליו קווצות שיער בצורה הדומה לחיבורי קרטין, אותו מחברים מקצה לקצה על ראש הלקוחה עם מספר קטן של צמידי מתכת (חרוזי מתכת), אותם מוחצים על קווצות מהשיער הטבעי שלך, כדי לחבר את החוט שעליו תלויים קווצות השיער המוסף לשיער שלך. כביכול יתרון השיטה הוא חיסכון בחיבורים. ב 5 חיבורים מחברים חוט ששזורים עליו הרבה חיבורים, זה ממש דומה לזה שייקחו טרס ששזור בו שיער ויחברו אותו עם מספר חרוזים (צמידי מתכת), לרוחב ראש הלקוחה, החיסרון הגדול של שיטת צמידי שיער שההרגשה לא חופשית, אי אפשר להכניס את האצבעות בין החיבורים, מה שגורם לתחושת אי נוחות והיווצרות ראסטות בין החוט שמחובר עם צמידי השיער לשורש שיער הלקוחה, וזאת הסיבה שהשיטה אינה עמידה ודורשת תחזוקה תקופה של חודש וחצי – מקסימום  חודשיים.

המשפט תוספות שיער בשיטת הנוצה – צמידי שיער, גרמה לה לציפיות:

ניחוח של משהו קליל ולא מורגש נוצתי, נחשו מה היא גלתה? (בסרטון הבא 65 שניות)

2. יתרונות החיבור בשיטת מוטי רונאל ביחס לשיטת החרוזים

בחיבור אחד בשיטת מוטי רונאל שהוא כשלעצמו עדין יותר מחיבור של חרוז אחד (וכמובן בלי ברזלים בראש) אני מוסיף כמות שיער המשתווה לכמות שיער של 2 עד 4 יחידות חרוזים, מאותו הטעם הלקוחה תהנה מחיסכון של עשרות חיבורים מיותרים, הדבר יצור תחושה שהשיער הטבעי המוסף הוא כחלק משיערה הטבעי של הלקוחה, ממש חלק ממנה עד שתשכח בעצמה שהיא עם תוספת שיער, מהיתרון הזה גם ניתן להבין שהחיבור שלי עדין בערך פי 3 מחיבור חרוז ביחס לשיער המוסף בו. מי שניסתה את שיטת החרוזים למילוי או הארכת שיער תוכל להעיד שרוב התוספות התחילו לנשור כבר בשבועות הראשונים דבר שגרם לה לעגמת נפש ופניות אין ספור למעצב השיער לחבור חוזר, החיבור הבלעדי שלי להארכת שיער עמיד מאוד לאורך זמן דבר הגורם ללקוחה לרווח של שקט נפשי ומונע טרטורים מיותרים.

תוספות שיער שיטות

4. יתרונות שיטת מוטי רונאל הייחודית, ביחס להלחמת תוספות שיער בקרטין – פולימר – הלחמת שיער חמה קרה (לייזר):

חיבור קרטין שהוא הנפוץ ביותר  בארץ ואפילו בעולם ומהסיבה שיצא לו שם רע ותמצאו אותו מפורסם בשמות רבים כמו “פולימיר” “פולימר” “חלבון” “שיטת הקרטין הפולימירי” “פולימיר טבעי” “חלבון” “הלחמה בלייזר” “צרוף דמיוני של שתי אותיות באנגלית” ועוד שמות מרשימים שנועדו ליחסי ציבור אותה גברת בשינוי שם, מתבצע תוך כדי המסת הקרטין חלבון פולימר על ידי חום המלחם או מכשיר אלקטרוני אחר כמו אקדח לייזר שעובד למעשה על המסת הקרטין פולימר וחיבורו לשיער הלקוחה.

לכן כמו שהפולימר קרטין נמס בחום המלחם או מכשיר אלקטרוני אחר, כך גם במידה והלקוחה רוצה ליהנות מדי פעם מפן בשיער, חום הפן מרכך מעט את הקרטין שנקרא גם פולימר וקווצות השיער נמשכות מעט ומתרחקים מהשורש, לפעמים חום הפן יכול גם להמיס את הקרטין פולימיר ויכולים להיווצר ראסטות וסיבוכים עקב חיבורי קרטין פולימיר הלחמה בלייזר או שילוב אחר דמיוני של אותיות באנגלית שנמסו מחום הפן ונדבקו אחד לשני לעומת זאת כמו שציינתי החיבור שלי להארכות שיער תוספות שיער ואו מילוי שיער עמיד בחום ומאותו הטעם אינו נמס או מתרכך מחום הפן.

הערה חשובה: הלחמת שיער קרה כמו שהוסבר גם גורמת להמסת הקרטין, ואין כל הבדל ממש כמו שמחממים אוכל המיקרוגל או לחלופין בתנור.

עוד חיסרון לשיטת תוספות שיער בקרטין שם כולל לשיטת הלחמת שיער שמפורסמת בשמות רבים כמצוין למעלה) ששימוש במסכת שיער או בסרום  באזור החיבורים גורם לנשירה מוגברת לעומת שיטת מוטי רונאל הבטוחה שעמידה בחום ובלחות ואפשר לשים תכשירי שיער אפילו שומניים גם באזור החיבורים.

יתרון נוסף שכמות השיער הטבעי שלא מעובד באף מפעל שאני מוסיף בחיבור עדין אחד, היא גדולה פי כמה מקווצות השיער הבאות מוכנות ממפעלים שונים , שלאחר עיבוד השיער (שבדרך כלל מרוב עיבוד שכח מתי היה באמת טבעי) מחלקים אותו ליחידות דלילות שיער עם ראש קרטין דבר שמאלץ את מעצבי השיער ליצור עשרות חיבורים מיותרים בראש הלקוחה , לכן אני מציע לך הלקוחה לא להתרשם מסיסמאות של כאלה המתגאים “בחיבור הדק בעולם” כי גם קווצת השיער המוספת בו היא הדלילה בעולם ולכן תסבלי מכמות לא מבוטלת של חיבורים מיותרים שיגרמו לך להרגשה לא טבעית הסתבכויות בשער וכד’, אני יכול לציין שהחיבור העדין שאני יוצר הוא בעל המקדם בעל היחס הטוב ביותר בין גודל החיבור לכמות השיער למרות שנחבר השיער בהתאמה לקווצת שיער מספקת בלי שחס וחלילה תיגרם תלישה כל שהיא והיתרון הגדול שלנו שהוא שמירת שערה הטבעי של הלקוחה

בקיצור יתרון הדגל – היתרון העקרי של שיטת מוטי רונאל שהיא מתבצעת תוך שמירה מחלטת על שערך הטבעי אצלי שלא כמו בשיטות אחרות אף שערה שלך לא תיפגע! לסיכום הדבר הראשון שעומד לנגד עני הוא שמירת השיער הטבעי של הלקוחה, כמובן מבלי לדלג על תוצאה טבעית נוחה ומושלמת שאפילו את תשכחי שאת נהנית ממילוי או הארכת שיער

חשוב לי לציין שחדשות לבקרים אני שומע שמות מוזרים חלקם דמיוניים לשיטות קימות ואני מעודכן מאוד בכל שיטת חיבור קיימת בארץ ועד קצה העולם כולל שמות שונים שמעניקים לאותם שיטות אם יש משהו לא ברור?, שמעת, משהו?, סיקרנו אותך עם שם מפוצץ של שיטה שאת לא מכירה? או אולי התחדש לך משהו, אשמח לעשות לך סדר במידע הרב יחד עם יעוץ אישי בטלפון. הנייד שלי הוא 0542660118 ועוד משהו אחרון לסיום אני עובד עם פלח הלקוחות שלא מתפשרות אלא על הכי טוב שיש אין מקום לפשרות או ויתורים לעצמי, אם עד רגע זה קימת שיטת חיבור יותר טובה משלי הייתי מביא אותה ללקוחותיי “עוד אתמול” –ולא ממתין למחר!

בעניין השיער הטבעי

בסרטון: שיער טבעי שנגזר לטובת לקוחות מוטי רונאל ↓

ההבדל בין השיער הטבעי אליו אנחנו מתכוונים לבין השיער הטבעי השולט בשוק התוספות – איפה היתרון שלנו?

אצלנו השיער המוסף טבעי לגמרי, ממש כמו שנגזר מהראש, ואין שני צרורות דומים. המחיר נקבע בין השאר בגלל השכיחות של השיער, ככול שהוא יותר נפוץ המחיר יהיה זול יותר, אבל ישנם עוד פרמטרים, זה לא העתק הדבק כמו רוב השיער בשוק התוספות שהוא מסוג: טבעי מעובד ומגיע בחבילות של 100 גר', ומזמינים אותו מהסוכן או המפעל…
השיער הטבעי המעובד ששולט בצורה לגמרי מוחלטת בשוק התוספות, לא קרוב או דומה לשיער הטבעי שאנחנו מדברים עליו
(דרך אגב לא ראיתי אף אחד שכותב את המילה מעובד רובם מחליפים אותה במילים רוסי/ בתולי / אוקראיני וכדומה, מי שתגיע אלינו מיד תבין את ההבדל, אי אפשר לטעות)

במידה ואתם סובלים מדלילות רצינית בקרקפת בחלקו העליון של הראש יכול להיות שמתאימה לכם יותר שיטת הרשת המיקרו אוורירית המשופרת לפרטים לחצו בכפתור הוורוד למטה⇓⇓

במידה ואת מתעניינת בתוספת שיער בשיטת הרשת המיקרו אוורירית החדישה למילוי שיער גם באיזור הפוני והקרקפת לחצי כאן ליעוץ מקצועי חינם ליעוץ מקצועי חינם

עשתה בעבר תוספות שיער בשיטת מדבקות  נמאס לה להשתעבד עכשיו עוברת חוויה מתקנת, כדאי לכם לשמוע אותה (23 שניות) ↓

סירטון קצרצר המסביר על צמידי שיער שיטת הנוצה ↓

יש לך תוספות שיער ואת לא מרצה? בא לך סתם להתייעץ? השיער לא אורך? הדלילות מציקה? השאירי פרטים ונחזור בשמחה עם יעוץ מקצועי והגון (בחינם)

    מעבר למילוי שיער
    נשירת שיער מידע
    WhatsApp message

    אם הבעיה היא שיער דליל מאוד בקדמת הראש באזור הפוני והקרקפת , כדאי לצפות בסרטון מתחת (41 שנ')