תוספות שיער, רוצה תוספת שיער ומתלבטת באיזה שיטה להאריך? להשוואה בין הארכת שיער בשיטת החיבור היחודית המוצלחת והבטוחה שלי- שיטת מוטי רונאל, לשיטות נפוצות כמו הלחמת שיער, הדבקת שיער, שזירת שיער, תוספות בקראטין, פולימר, פולימיר תוספות שיער בלייזר, שיטת החרוזים ושאר שיטות נפוצות שמשתמשים בהם למילוי שיער ו\או הארכות שיער. הקישי כאן

בסרטון למטה (3.31 דקות) מבחר לקוחות ממליצות מהלב על הכי טוב שיש ↓

בסרטון למטה (1.54 דק’) אחרי פרוק ולפני הרכבה מחדש השיער בדרך מהירה להשתקם ↓

שיטת מוטי רונאל למילוי והארכת שיער

מוטי רונאל פיתח שיטת חיבור מתקדמת בטוחה ובריאותית לשיער ולקרקפת. שיטת מוטי רונאל הייחודית לחיבור תוספות שיער מעמידה מגוון פתרונות יחודיים למילוי והארכת שיער ואף מסייעת לשיקומו.
שלל הלקוחות מהארץ והעולם יעידו על תוצאה עם ציון לא פחות ממושלם למראה שיער טבעי ומלא.

לפרטים נוספים על השיטה

מדובר באחד הקומפלקסים הגדולים בעולם וכמובן הגדול בישראל לפתרונות מילוי והארכת שיער נטו!, בקומפלקס מספר גדול של חדרים פרטיים לנוחות מירבית, ותצוגות ענק של שיער טבעי בתולי  בכמויות ואיכויות שעין לא ראתה, (זה לא רק סיסמא פרסומית). כל לקוחה תקבל בהתאמה אישית מדויקת את הביצוע המושלם עבורה ממש כמו שמבשלים לאדם את התבשיל המתאים לו בסיר קטן ועם התבלינים שהוא אוהב, וכמובן הכל תוך כדי פרפקציוניזם ומקצוענות בלתי מתפשרת, – מה שיוביל את הלקוחה גם בזמן התהליך לרוגע נפשי וביטחון מלא בתוצאה מושלמת!תוספות שיער הסלון

תוספות שיער מוטי רונאלתוספות שיער מחירים – תרצי שנהיה ספציפים בהערכת מחיר לשיער שלך התקשרי עכשיו: 03-6500266

לאינדקס גלריות תמונות והסברים לפני ואחרי
המלצות בוידאו
עיקבו אחרינו באינסטגרם
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי ללא התחייבות

רוב המספרות ואף סלוני העיצוב בישראל מבצעים הארכת שיער משיער טבעי אשר עבר עיבוד בארצות כדוגמת: הודו סין ואף בארצות אירופה. תהליך שכזה הכולל הבהרה, צביעה ויישור בחום גבוהה מסב נזק משמעותי לשיער. כתוצאה מכך , בתום תהליך העיבוד מצפים מפעלים אלה, את השיער בשכבת סיליקון המעניקה לו מראה יפה ותחושת מגע נהדרת. אך אליה היא וקוץ בה, אורך חייהן של תוספות שיער אלו הינו לפרקי זמן קצרים בלבד. פעילות יומיומית כדוגמת: חפיפת שיער, ייבושו במייבש שיער ושחייה בים או בבריכה תגרום לשכבת הסיליקון להתכלות ותחשוף את השיער המעובד. הדבר יביא למראה שיער, ספוגי וסינתטי כשיער של בובה.

מוטי רונאל מייבא אישית בעזרת אנשי קשר בכפרים במזרח אירופה שיער טבעי לחלוטין אשר לא עבר תהליכי עיבוד או צביעה. השיער צרור (קוקו) כפי שנגזר מן הבחורה או הנערה (ומשכך צרור אחד לעולם לא יהיה דומה לרעהו) מוכן לחיבור בלעדי וחזק שאינו ניראה או מורגש. בניית הארכת השיער ו\או המילוי על שיערך נערכת בצורה מושלמת עם דגש על תספורת אופנתית והתאמה מדויקת בין טקסטורת שיערך לטקסטורת השיער הטבעי (ללא עיבוד מפעל כאמור). התוצאות המתקבלות ( מהם אפשר להתרשם בגלריות תוספות שיער ) הינן שיער טבעי, ארוך, בריא ושופע.
אודות לאיכותו הגבוה של השיער ולאחר זמן בו תיהני מהארכת שיער טבעית ומושלמת ו/או מילוי שיער טבעי, השיער המוסף נסוג מן השורש לפיכך, יפרק מוטי רונאל את תוספת שיער בפשטות, תוך שמירה מוחלטת של שיערך, וירכיב את השיער הטבעי מחדש קרוב לשורש. פועל יוצא הנו רווח כפול לך הלקוחה, הנהנת לא רק משיער בריא איכותי טבעי ושופע, והרגשה נשית וסקסית אלא גם מחסכון כספי עצום, שלא כדוגמת מספרות אחרות המשתמשות לצורך תוספות שיער בשיער המעובד.

בסרטון מתחת כ60 שניות על תהליך העברת שיער טבעי מהראש לטובת לקוחות מוטי רונאל באהבה↓

להצעת מחיר
וייעוץ מקצועי חינם

מעצב השיער הקבוע שלה ראה לראשונה תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל ונידהם מהתוצאה ↓

מקבץ של מספר לקוחות אחרי מילוי או הארכת שיער שמפגינות את השמחה שגרם להם שיער מלא ושופע ↓

 דיאלוגים קצרים עם לקוחות ותיקות וחדשות שנהנות משיער מלא ושופע בשיטת מוטי רונאל הייחודית ↓

כפתורים לניווט נוח באתר ↓

על שיטת מוטי רונאל לתוספות שיער
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי
מעבר לאינדקס גלריות עבודות שלפני ואחרי
המלצות בודאו

כל התמונות באתר בלי יוצא מהכלל הם מילוי ו\או הארכת שיער בביצוע מוטי רונאל – אני לא משתמש בתמונות קנויות