תוספות שיער לפני ואחרי בביצוע מוטי רונאל

תוספות שיער
תוספת שיער
תוספות שיער בהלחמה
תוספות שיער מיקרוליינס
תוספות שיער פולימר
תוספות שיער מוטי רונאל

תשובות לשאלות נפוצות

מה השיטה בה אתם מחברים תוספות שיער?
 1. אנחנו מחברים תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל היחודית והבטוחה בה החיבור מיושם בעזרת נוזל חיבור המועשר בתמציות צמחים  אחד היתרונות הבולטים של השיטה הוא היחס בין גודל החיבור לכמות השיער המוסף בו מה שיעזור לך ליהנות משיער מלא ושופע ויחד עם זה להרגיש קלות וקלילות אך יתרון הדגל של השיטה שהיא מתבצעת תוך שמירה מוחלטת על השיער הטבעי של הלקוחה ישנם עוד יתרונות רבים לשיטה.. למידע נוסף ובהרחבה על שיטת מוטי רונאל הבטוחה למילוי ואו הארכת שיער וכן השוואה לשיטות אחרות  לחיבור תוספות שיער לחצי כאן!
 2. שיטת הרשת המיקרו אוורירית החדישה שמתאימה בעיקר לנשים שסובלות מדלילות קשה בקדמת הראש ובאזור הקרקפת והפוני למידע נוסף על שיטת הרשת המיקרו אוורירית לחצי כאן!
באיזה סוג שיער אתם משתמשים, והאם תמצאו שיער שמתאים לי כבר בפגישה הראשונה?

בהחלט! אצלנו תמצאי את הריכוז הגדול בעולם של שיער טבעי איכותי בתולי לא מעובד! – כזה שנגזר מהראש – (זאת לא סיסמה פרסומית) חברת מוטי רונאל בע"מ מנהלת בשני מוקדים בעולם (במדינות עם מנטליות של מכירת שיער) עם עובדת מקומית בכל מוקד שגוזרת ורוכשת עבורה שיער טבעי בתולי מנשים ונערות שמעוניינות להסתפר ולמכור את שערותיהן. זאת הסיבה שתמיד נמצא צרור שיער טבעי שמתאים לך תוך הקפדה על כל פרט כמו מירקם השיער - עובי השערה – התנועה שלה וכמובן הצבע

ואם מדובר ביחידת שיער רשת מיקרו אוורירית  תמצאי אצלנו במלאי בתצוגות ענק מאות כאלה, ובמהדורת משופרות ואיכותיות. תמצאי אצלנו את כל הדגמים והמותגים המובילים בשוק, יחד עם דגמי פרימיום מקוריים ופיתוחים עדכניים ובלעדיים למוטי רונאל אותם תמצאי רק אצלנו, כך שתוכלי לצאת כבר מהפגישה הראשונה עם מוטי רונאל בעלת שיער מלא ושופע.

תוספות שיער מחיר, כמה עולה לעשות תוספות שיער?

טווח המחירים  של תוספות שיער מאוד רחב ומשתנה לפי צרכיה של כל לקוחה מה עוד שלאותה לקוחה ניתן להציע וריאציות ואפשרויות רבות במחירים שונים, הכי מומלץ להתקשר לאורלי יועצת תוספות שיער למוטי רונאל נייד: 058-5551233  (או ללחוץ כאן! להשאיר פרטים ונחזור) היא תעשה סדר בדברים תמליץ תסביר ותיתן לך טווח מחיר יותר ספציפי לשיער שלך

האם ניתן לשלב בין שיטת מוטי רונאל הבטוחה למילוי ואו הארכת שיער לשיטת מיקרוליינס שמיועדת בעיקר למילוי שיער דליל בקדמת הראש?

בוודאי שאפשר לעיתים זה חיוני  אך ברוב המקרים אין צורך, מוטי רונאל מומחה בעל שם עולמי בפתרונות מתקדמים לבעיות שיער יציג בפנייך בסבלנות את הפתרונות המתאימים לך ויכוון אותך בהגינות ובמקצועיות לפתרון הטוב והמתאים ביותר בשבילך

תוספות שיער בביצוע מוטי רונאל

לגלריות תמונות תוספות שיער לפני ואחרי

מדובר באחד הקומפלקסים הגדולים בעולם וכמובן הגדול בישראל לתוספות שיער נטו!

בקומפלקס מספר גדול של חדרים פרטיים לנוחות מרבית, ותצוגות ענק של תוספות שיער טבעי בתולי ממש כמו שנגזר מהראש ללא כל עיבוד בכמויות ואיכויות שעין לא ראתה, (זה לא רק סיסמא פרסומית) וכן מבחר ענק של המהדורות הכי משופרות ועדכניות של תוספות שיער בשיטת הרשת המיקרו אוורירית החדישה למילוי ועיבוי שיער גם בקדמת הראש באזור הפוני והקרקפת

תוספות שיער מוטי רונאל -מקצוענות חסרת פשרות

כל לקוחה תקבל בהתאמה אישית מדויקת את הביצוע המושלם עבורה ממש כמו שמבשלים לאדם את התבשיל המתאים לו בסיר קטן ועם התבלינים שהוא אוהב, וכמובן הכל תוך כדי פרפקציוניזם ומקצוענות בלתי מתפשרת, – מה שיוביל אותך הלקוחה גם בזמן התהליך לרוגע נפשי וביטחון מלא בתוצאה מושלמת!

תוספות שיער מוטי רונאל

תוספות שיער טבעי

כולם מדברים על שיער טבעי, אצלנו תיהני משיער טבעי לא מעובד

עובדה: מעל 80% מהשיער שמסתובב בשוק תוספות השיער הוא שיער טבעי מעובד! בכל זאת אם תעשו בדיקה מעמיקה ברחבי הרשת לא תמצאו אפילו עסק אחד של תוספות שיער שיכתוב שהוא משתמש בשיער טבעי מעובד אלא כולם בלי יוצא מן הכלל מדקלמים את המשפטים “שיער רוסי” “שיער אוקראיני” שיער אירופאי” “שיער ברזילאי” ועוד. אצל מוטי רונאל לא נכנס שיער טבעי מעובד (אין אצלי גם וגם) אלא רק שיער טבעי לחלוטין ממש כמו שנגזר מהראש ללא שום עיבוד במפעל, חברת מוטי רונאל בע”מ מתפעלת בשתי ארצות מוקד עם עובדת מקומית שגוזרת בשליחותה שיער טבעי בתולי מנשים וילדות שמגיעות ומעוניינות למכור את שיערן,  את השיער הטבעי המובחר המושלם והנדיר ביותר אנחנו מעבירים לישראל לטובת לקוחות מוטי רונאל זאת הסיבה שתמצאו אצלנו בסבירות של כמעט מאה אחוזים כל סוג שיער בכל צבע ומרקם, את השיער המושלם והנדיר פחות, מוכרת חברת מוטי רונאל בע”מ לסוחרי שיער מובחר ברחבי העולם

אודות לאיכותו הגבוה של השיער הטבעי (שנגזר מהראש ולא כזה שהוזמן לפי מניפת צבעים מהסוכן או המפעל) ולאחר זמן בו תיהני עם תוספת שיער טבעית ומושלמת ולא משנה אם זה מילוי שיער או לחלופין הארכת שיער טבעי, כשהשיער שלך יגדל החיבור יתרחק מהשורש  יפרק מוטי רונאל את השיער הטבעי המוסף בפשטות, תוך שמירה מוחלטת של שיערך, וירכיב אתו מחדש קרוב לשורש. פועל יוצא הנו רווח כפול לך הלקוחה, הנהנת לא רק מתוספת שיער בריא איכותי טבעי ושופע, והרגשה נשית וסקסית אלא גם מחסכון כספי עצום.

בסרטון תראו בצורה מציאותית למה אני תכוון שאני מדבר על שיער טבעי שעובר מהראש לתצוגה (55 שניות)

פוסטים אחרונים באינסטגרם↓

תוספות שיער שיטות

מעוניינת בתוספת שיער ומתלבטת באיזה שיטה להאריך? להשוואה בין הארכה או מילוי שיער בשיטת מוטי רונאל הבטוחה והייחודית להוספת שיער טבעי לשיטות אחרות נפוצות לחיבור תוספות שיער כמו הלחמת שיער, תוספות שיער במדבקה, הדבקת שיער, שזירת שיער, הלחמת שיער בקראטין, פולימר, פולימר הלחמת שיער בלייזר, שיטת החרוזים ושאר שיטות נפוצות שמשתמשים בהם לחיבור תוספות שיער – הקישי כאן.

על שיטת מוטי רונאל לחיבור תוספות שיער והשוואה לשיטות אחרות

ואם הבעיה שהכי מציקה לך היא דלילות בקדמת הראש ושבילים דלילים בקרקפת הקישי כאן

פתרון לדלילות שיער בקדמת הראש ושבילים דלילים בקרקפת

להצעת מחיר ויעוץ חינם הקליקי כאן

כדי לעזור לך לעשות  מהפך מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי, הוספת נפח לשיער דליל, וכן שיפור מראה של שיער פגום בנוסף לטיפול שיקומי, בתוספות השיער  שנבצע השיער הטבעי שנוסיף בדרך כלל יהיה הרבה יותר בריא משיער הלקוחה והשילוב בניהם יעניק מראה יותר מבריק זוהר ובריא, ישנם שיטות רבות ומגוונות להארכת שיער אולם תוספות שיער בשיטת מוטי רונאל הייחודית מתאפיינת ביתרונות בולטים על כל שיטת חיבור אחרת לתוספות שיער שקיימת בשוק הארכות השיער, יתרון הדגל של השיטה הוא השמירה המעולה על השיער הטבעי שלך הלקוחה, בשילוב תוצאה מושלמת של שיער ארוך מלא ושופע יחד עם הרגשה קלילה וטבעית שתעניק תחושה שהשיער המוסף הוא ממש שלך וחלק ממך. לפרטים נוספים על שיטת מוטי רונאל הבריאותית והבטוחה להשמת תוספות שיער והשוואה לשיטות אחרות נפוצות לחיבור תוספות שיער תוכלי לקרוא אם תלחצי כאן! הארכת שיער בשיטת מוטי רונאל הייחודית  מתאימה לנשים שלא מתפשרות על הכי טוב שיש! למידע נוסף על תוספות לשיער דליל בקידמת הראש ובעיית שבילם דלילים בקרקפת לחצי כאן.

מאות לקוחות ממליצות מהלב

להצעת מחיר וייעוץ מקצועי חינם מלאי פרטים ונחזור↓

  לטופס הצעת מחיר
  מעבר למילוי שיער
  מעבר לתוספות שיער תלתלים
  נשירת שיער מידע
  קישור למידע על תוספות שיער שיטות
  דילוג לתוכן